DETOKS ARINMA

Eğer geleneksel diyetler ( kalori kısıtlayan, yüksek protein, düşük karbonhidrat vs, vs..) gerçekten işe yarasaydı herkes ideal kilosuna ulaşır ve biraz irade, biraz kararlılıkla ‘’kötü’’ yiyeceklerden kolaylıkla uzak dururdu. Eğer geleneksel diyetler gerçekten işe yarasaydı birkez yaptıktan sonra bir daha yo yo yapmaz, tekrar kilo alarak sağlığınızı tehlikeye atmazdınız.

Son olarak diyetler gerçekten işe yarasaydı, sadece kilo vermekle kalmaz, sağlığınız düzelir, ciddi hastalıklara yakalanma riskinizi azaltırdınız.

Bu program neden farklı?

Asıl hedef kilo kaybetmek değil, aynı zamanda sağlığınızı geri kazanmak, sağlığınızı düzeltmek, vücudun beslenme ihtiyaçlarının karşılama, optimal kiloya inmenizi sağlamak ve hastalıklardan korumaktır.

Bu detoks programında bu şartları karşılayan bir beslenme tarzı dizayn edildi ve 20 günde 5 kilo vermeniz hedefleniyor. Odak noktası günlük beslenme ihtiyaçlarınız tamamen karşılanırken, depo yağların enerji kaynağı olarak kullanılmasının sağlanmasıdır. Bu sayede doku ve organlarda yenilenme, onarım gerçekleşmesi hedefleniyor. Bu program damak tadınızı yeniden resetleyecek, yüksek tuz ve şekere alışmış damağınızın yeniden doğal yiyeceklerin lezzetini almasına olanak sağlayacaktır.

Vücudun muazzam ve doğal olarak kendini iyileştirme mekanizması vardır. Bu doğal iyileşme gücünü kullanması için vücudunuza destek olacak uygun beslenmenin nasıl iyileştirdiğini bu programla deneyimleyeceksiniz.

Temellerini en son moda olan diyet akımlarından değil, bilimsel gerçeklere dayandırıyor . Sürdürülebilir şekilde kilo vermenizi, yeni kilonuzu korumanızı sağlarken, kronik hastalıklardan kurtulmanızı ve uzun bir ömrün keyfini çıkarmanızı sağlamayı da hedefliyor.

Kalori sayan, bazı yiyecekleri dışarıda bırakırken, diğer bazılarını aşırı tükettiren zayıflama ve detoks programlarının aksine, besin içeriği daha zengin olan besinler bolca tüketiliyor. Bu yiyeceklerden daha çok yedikçe boş kalorili yiyeceklere duyduğunuz arzu ve iştah azalırken, bağımlılıklarınız zaman içerisinde kaybolur. Beslenmenizin kalitesi arttıkça iştahınız da doğal bir şekilde azalır!

Sağlığın en önemli köşetaşlarından biri beslenmedir. Kaliteli bir beslenme olmadan tam kapasitenizle sağlıklı bir yaşam sürdürme şansınız azdır. Düşük besin içerikli bir yeme tarzı, boş kaloriler, işlenmiş yiyecekler, yüksek yağlı, düşük lifli hayvansal ürünler fazla kilolu ve obez olma riskinizi arttırılar. Aynı zamanda diyabet, kalp hastalığı ve kanser riskinizin de artmasına neden olurlar.

**Detoks programı ile:

20 günde 5 kilo verin

Günlük beslenme ihtiyaçlarınız tamamen karşılansın

Depo yağlarınız enerji kaynağı olarak kullanılsın

Doku ve organlarınız yenilensin ve onarılsın

Damak tadınız yeniden resetlensin

Şeker ve tuz bağımlılığından kurtulun

Yararları

  • Kilo vermenizi sağlar. 20 günde ortalama 5 kilo verebilirsiniz.
  • Yeni beslenme alışkanlığı öğrenmenizi ve ideal kilonuza ulaşmanıza ve korumanıza izin verecek tat değişikliğini sağlar
  • Sağlıksız, bağımlılık yapıcı yiyeceklerden arınırken enerji seviyeniz artar.
  • Yüksek tansiyon, yüksek kolesterol, başağrısı, hazımsızlık, akne, astım, sürekli yorgunluk sendromundan kurtarır.
  • Kendinizi kalp hastalığı, felç, bunama, osteoporoz ve kanserden korursunuz.

Detoks programlarımız için değişik alternatifler sunuyoruz.

  • Bireysel detoks/arınma programı (4 hafta)
  • Grupla detoks/arınma programı (4 hafta)
  • Detoks/yenilenme/yeni hayat yemek paketi (3 hafta)

Seçeneklerimiz mevcuttur.

Detaylı bilgi ve randevu için tıklayın!

BAĞLANTIDA KALIN
INSTAGRAM
Instagram has returned invalid data.
E-BÜLTEN LİSTEMİZE KATILIN