BOTOKS
BOTOKS

Yetişkinlerde kaş, alın ve kaz ayakları arasındaki orta ve şiddetli kırışıklıkların görünümünü geçici olarak iyileştiren tek onaylı tedavi yöntemidir.

Botoks en kapsamlı olarak incelenen tıbbi estetik tedavilerden biridir ve 78 ülkede kozmetik kullanımı için onaylanmıştır *

Estetik uzmanlarının bildiği ve güvendiği bir deneyim tecrübesine sahiptir. Ayrıca, botoks’un güvenlik ve etkinliği klinik araştırmalarda, bilimsel ve tıbbi dergilerde yayınlanmıştır.

 

Doğada bulunan kaynaklardan türetilmiştir

 

Botoks, Clostridium botulinum bakterisinden rafine edilmiş az miktarda saflaştırılmış botulinum toksin proteini içerir.

ABD’de 2002’den 2014’e dek 11 milyon şişeden fazla botoks satıldı ve milyonlarca insan botoks’u kendileri için yaptıkları bakımın bir parçası haline getirdi. Bugün, botoks dünyada kendi türünde 1 numaralı satış ürünüdür.

NASIL ETKİ EDER?

Botoks, çizgi ve kırışıklık oluşumunun altında yatan nedenlerden birini hedef alır; yıllar boyunca mimikler nedeniyle sürekli kasılarak tekrarlayan kas kasılmalarının sonucunda kalıcı çizgiler oluşur. Kas aktivitesini geçici olarak azaltmak için bu kaslara botoks enjekte edilir ve etkisi 2 ile 7 gün içerisinde görülür. Sonuç çizgilerin görünümünde hafifleme ve yıllar içerisinde de çizgi oluşumunun önlenmesidir.

MİSYONUMUZ

Yüzünüzün değişmeden güzelleşmesi, iyi görünmesini, en hızlı yaşlanan bölge olan yüzünüzün sizinle daha uzun süre birlikte olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Gençleşmeye değil, iyi yaşlanmaya inanıyoruz.

DİĞER TEDAVİLER

Kliniğimizde botoks ile koltuk altı ve avuç içi botoks uygulaması yapılmaktadır.

Bilgi ve randevu almak için tıklayınız.

BAĞLANTIDA KALIN
INSTAGRAM
Instagram has returned invalid data.
E-BÜLTEN LİSTEMİZE KATILIN