PRP ULTRA KÖK HÜCRE CİLT BAKIMI

Önce Elisabeth Bathory gibi yanlış yollara sapmadığımız için şükredelim.  Hikayenin devamı için tıklayınız. (PRP ULTRA hikayesi)

Kanlı kontes Elisabeth Bathory zamanından erken doğan, epey dengesiz olmakla beraber biz kadınların anlayabileceği bir şeyin peşinden koşan bir kadındı sadece. Yaşlanmak istemiyordu ve iyi görünmek istiyordu. Eğer günümüzde yaşasaydı bunun için katil olmazdı belki de.

PRP bugün cildi yenilemek ve  canlandırmak için çok basit ama inanılmaz derecede etkili bir stratejidir ve cilt bakımında bir devrimdir. Sadece cilt bakımında değil, tıbbın sayısız alanında geleceğin tedavisi olma potansiyeli taşımaktadır.

Nasıl yapılır?

Kendi kanınızdan elde edilen trombosit zengini plazma (PRP), profesyonel bir mikro iğneleme aleti Dermapen* ile cilde uygulanır ve dokunun derinliklerine işlenir. Mikro iğneleme aleti deride mikro delikler oluşturarak PRP’nin cildin içine verilmesi için kullanılır, ayrıca kendisinin de yeni hücreler ve gençleşmeyi yaratmak için kollajen ve elastin oluşumunu harekete geçirme etkisi vardır.

PRP, hızla estetiğin en yararlı doğal tedavilerinden biri haline geliyor. Bu prosedürlerin her biri zamanın geriye doğru işleyebildiğini müjdeliyor. Bu teknikle ayrıştırılmış kandaki elementlerin kırışıklıkların, hacim kaybı olan bölgelerin ve hatta sivilce izlerinin altına enjekte edilmesi cildi gençleştirir ve iyileşmesini sağlar. PRP kendi kanınızdan elde edildiğinden, alerjik reaksiyon veya cilt hassasiyeti riskini hafifletir.

Detaylı bilgi ve randevu için tıklayın.

BAĞLANTIDA KALIN
INSTAGRAM
Instagram has returned invalid data.
E-BÜLTEN LİSTEMİZE KATILIN