PRP ULTRA SERİSİ

Bilim adamları tarafından yıllardır unipotent kök hücrelerin cildin altında uykuda kaldığını ve yanık veya kesik gibi bir travmaya yanıt olarak cildin iyileştirilmesi için yapı taşları sağladığı biliniyor. Yakın zamana kadar doktorlar için , bu kök hücreleri yeni doku büyütme amacıyla uyarmak için elverişli bir yol  yoktu.

Vampir Serisi estetik alanda bu teknolojiyi kullanan, kandaki büyüme faktörlerini, özellikle de trombositleri kullanarak ciltteki tek potansiyel kök hücreleri harekete geçirmek ve bu hücrelerin yeni dokuyu büyümeye teşvik etmesi için kullanılan ilk prosedürler dizisi arasında yer alıyor. Bu amaçla kullanılan teknik ve yöntem bugüne kadar bildiğiniz tüm PRP’lerden farklıdır. Gerçek PRP şimdi hizmetinizde!

Yüzünüzde zamanı geriye çevirin!

PRP Ultra Face Lift + Anti-Aging tedavi

FaceLift, size eşsiz, genç, doğal güzellikler kazandırmak için hyalüronik asit (dolgu) maddeleri, ışık dolgusu, PRP Ultra teknolojisi ve botoks kullanılarak yetenekli bir doktorun becerikli gözü ve bilgisini birleştiren özel tasarlanmış kapsamlı bir prosedürdür.

  • Dolgu (hyalüronik asit veya ışık dolgusu)
  • PRP
  • Botoks

Dermal dolgu, yaşlanma sürecinde kaybedilen hacmi geri yükleyerek şekil oluşturmak amacıyla kullanılır.

PRP antiaging etkisiyle, ciltte yenilenmeyi teşvik etmek, canlılık ile parlayan genç cildi yaratmak için kullanılır. Ayrıca dolgu yapılan bölgelere uygulanarak kollajen, elastin, yağ dokusunun korunması ve yeniden yapımının sağlanması için kullanılır.

Botoks doğal bir görüntü elde etme amacıyla uygulanır.

Özel bir teknikle elde ettiğimiz PRP’nin yüzünüzde yaratacağı sonuç kök hücrelerin bölgeye göç etmesini ve aktive olmasını sağlamaktır.

Amaç yüzünüzde gençliğin ışıltısını, gerginliğini, tazeliğini, elastikiyetini yaratmaktır ve sonuçta elde edilen tam olarak budur.

PRP Ultra kök hücre cilt bakımı

Önce Elisabeth Bathory gibi yanlış yollara sapmadığımız için şükredelim. Hikayenin devamı için tıklayınız…

Kanlı kontes Elisabeth Bathory zamanından erken doğan, epey dengesiz olmakla beraber biz kadınların anlayabileceği bir şeyin peşinden koşan bir kadındı sadece. Yaşlanmak istemiyordu ve iyi görünmek istiyordu. Eğer günümüzde yaşasaydı bunun için katil olması gerekmezdi.

PRP bugün cildi yenilemek ve  canlandırmak için çok basit ama inanılmaz derecede etkili bir stratejidir ve cilt bakımında bir devrimdir. Sadece cilt bakımında değil, tıbbın sayısız alanında geleceğin tedavisi olma potansiyeli taşımaktadır.

Detaylı bilgi ve randevu için tıklayın.

Nasıl yapılır?

Kendi kanınızdan elde edilen trombosit zengini plazma (PRP), profesyonel bir mikro iğneleme aleti Dermapen* ile cilde uygulanır ve dokunun derinliklerine işlenir. Mikro iğneleme aleti deride mikro delikler oluşturarak PRP’nin cildin içine verilmesi için kullanılır, ayrıca kendisinin de yeni hücreler ve gençleşmeyi yaratmak için kollajen ve elastin oluşumunu harekete geçirme etkisi vardır.

PRP, hızla estetiğin en yararlı doğal tedavilerinden biri haline geliyor. Bu prosedürlerin her biri zamanın geriye doğru işleyebildiğini müjdeliyor. Bu teknikle ayrıştırılmış kandaki elementlerin kırışıklıkların, hacim kaybı olan bölgelerin ve hatta sivilce izlerinin altına enjekte edilmesi cildi gençleştirir ve iyileşmesini sağlar. PRP kendi kanınızdan elde edildiğinden, alerjik reaksiyon veya cilt hassasiyeti riskini hafifletir.

Detaylı bilgi ve randevu için tıklayın.

PRP Ultra meme kaldırma

PRP Ultra Meme Kaldırma daha genç kontur ve hacimi geri yüklemekle kalmayıp aynı zamanda cilt kalitesini de geliştiren özel tasarlanmış bir prosedürü sağlamak için kök hücrelerin aktive olmasını ve hiyalüronik asit (HA) dolgu maddelerinin hızlı canlandırıcı etkisini birleştirir.

İlk olarak, doğru yerlere hacim ve cilde ışıltı veren HA eklenir. Daha sonra, gençleştirme işleminin cildi uzun süreli canlandırma ve rafine  hale getirme adımları trombosit zengin plazma (PRP) kullanılarak tamamlanır. PRP nihai olarak genç görünümlü göğüslerin görünümüne katkıda bulunur, cilt kalitesini, rengini, dokusunu ve meme uçlarının hassasiyetini geliştirir.

Detaylı bilgi ve randevu için tıklayın.

Saç Derisi & Saç Yenileme İşlemi

Güvenli ve etkili cerrahi olmayan bir yeniden büyüme stratejisi isteyenler, Saç Derisi Saç Yenileme İşlemini seçebilir. Bu yenilikçi işlem, saç büyümesini teşvik etmek için kafa derisine enjekte edilen PRP’yi ve diğer besleyici maddeleri birleştirir. Hem erkek hem de kadın  saç dökülmesinde etkili olan PRP, alopesi areata, kaş dökülmesi ve kalıtsal olmayan saç dökülmesinin diğer nedenlerine sahip insanlarda saçları yeniden büyütür. Hem erkek hem de kadın tipi saç dökülmesinde etkili olan PRP, alopesi areata, kaş hipotrikozisi ve kalıtsal olmayan saç dökülmesinin diğer nedenlerine sahip insanlarda saçları yeniden büyütür. Saç ektirme tedavisinden önce veya sonraki zamanlarda yaptırılabilir. Saç dökülme gidişatına dur diyebilme şansınız artık var. Kullanılan PRP teknik ve uygulaması bugüne kadar bildiğiniz tüm PRP’lerden farklıdır.

Detaylı bilgi ve randevu için tıklayın.

Rejeneratif Saç Yenileme Tedavisine hangi koşullara bağlı saç dökülmeleri yanıt vermektedir?

Rejeneratif Saç Yenileme tekniği, aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle saç dökülmesinin tedavisinde çok yönlü bir araçtır:

  • Erkek tipi saç dökülmesi, başta kelleşmenin erken evrelerinde olmak üzere ya da kafa derisinde minyatür saçlar çok miktarda olduğunda
  • Saç dökülmesinin her aşamasında kadın tipi saç dökülmesi
  • Kaşların veya sakalın hipotrikozisi (ince/azalan tüyler)
  • Alopesia areata ve alopesi totalis
  • Demir eksikliği ve ilaç kaynaklı saç dökülmesi de dahil olmak üzere saç dökülmesinin metabolik nedenleri
BAĞLANTIDA KALIN
INSTAGRAM
Instagram has returned invalid data.
E-BÜLTEN LİSTEMİZE KATILIN